Logo

Kujna drvena

Број на оглас: 2622995 | Објавен на: 19.09.2017, 23:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Комплетна кујна

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kujna od drvo dobra sostojba so lavabo i cesma.evtino....

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Muzafer

Потврден огласувач