Logo

DELOVEN PROSTOR

Број на оглас: 2623781 | Објавен на: 15.03.2019, 11:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 140 m²

Греење: Дрва

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava so kupene zemjiste a moze I nadogradba so 3 vleza, momentalno e iznajmen cena privlecna za poveke info 078/456-317

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач