Logo

Kia sorento 2.5 crdi 4x4 donesen ot Ch

Број на оглас: 2624041 | Објавен на: 18.09.2018, 18:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sorento

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 6.666.666 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Dzipot e donesen ot ch vo odlicna sostojba full oprema so servisna kniska registriran cela godina i servisiran dzipot e beznikakava greska so garancia za poveke informaci javetese 075608005 mozna zamena

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Xxxx