Logo

Originalna Power Abs Stomachna Sprava

Број на оглас: 2624513 | Објавен на: 21.09.2017, 10:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Абдомен за стомачни мускули

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Originalna malku upotrebuvana Power Abs domashna Sprava za vezhbanje.

Kupechka cena 4990 Denari,sega samo 2990 Denari.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Jovan