Logo

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 multijet 90 ks.2006 god.

Број на оглас: 2624781 | Објавен на: 11.12.2018, 01:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT GRANDE PUNTO 1.3 multijet 90 ks.2006 god.

So mnogu oprema i mnogu socuvana kolata e uvezena od Shvajcarija i plateni se site davacki do registracija.

Telefon za kontakt 071555599‬

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Delchevo

Потврден огласувач