Logo

3 velosipedi

Број на оглас: 2624784 | Објавен на: 21.09.2017, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Собни велосипеди

Вид на оглас: Се продава


dvata tockovi se skoro ne koristeni,3ti nekade 6 meseci,cena po dogovor i moze da se vidat na lice mesto vo Arena Fitness ili 071363777 tel za informacij Aleksandar

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Pepi