Logo

Golf

Број на оглас: 2624979 | Објавен на: 12.10.2017, 12:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2016

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 5.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot sega e uvezen od garmanija so site plateni davacki do registracija ima motor 1.9 Tdi 77 Kw barajte na ovoj broj:
070 615 449

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Besnik

Потврден огласувач