Logo

ХУМУС НА ГОЛЕМО И МАЛО

Број на оглас: 2625387 | Објавен на: 19.09.2020, 07:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Останато

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАМ ХУМУС НА ГОЛЕМО И МАЛО ДОБИЕН СО ПОМОШ НА КАЛИФОРНИСКИ ЦРВИ ..... ЦЕНА 8 ДЕН ЛИТАР ИЛИ
1 КУБИК 8000 ДЕН......
-----------ИНФ САМО НА ТЕЛ ***071 448 114---***
071 448 114

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 dzaic

Потврден огласувач