Logo

opel zafira 5+2 sedista

Број на оглас: 2626682 | Објавен на: 21.06.2018, 07:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 67 kw / 91 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava opel zaafira vo odlicna sostojba napraveno komplet servis dobri gumi za povekje info svonete na 071496591

 Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

 ivan