Logo

MERCEDES VITO 120 CDI "06 AVTOMATIK FULL OPREMA

Број на оглас: 2626933 | Објавен на: 12.04.2019, 08:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


НАЈНОВОО!!! ВО АУТОНИКО
ДАВАМЕ ВОЗИЛА СО СОПСТВЕН ЛИЗИНГ СО 30%УЧЕСТВО НА 18 РАТИ БЕЗ КАМАТА
ЖИРАНТИ,МАНИПУЛАТИВНИ И ДРУГИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ
MERCEDES-BENZ VITO 120 CDI
- ПРОИЗВЕДЕНО 2006 ГОДИНА
- ИЗМИНАТО 164001 КМ
- ЗАФАТНИНА 2987 СМ3
- СИЛА НА МОТОР 150 KW
- КЛИМА
- РЕТАРДЕР
- ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ со ДАЛЕЧИНСКО
- ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ
- ЕЛЕКТРИКА НА РЕТРОВИЗОРИ
- АВТОМАТСКИ МЕНУВАЧ
- AIRBAG
- ABS,SRS
- КОМАНДИ НА ВОЛАН
- БЛУТУТ
- БОРД КОМЈУТЕР
- ФАБРИЧКО РАДИО СО CD СО LCD DISPLAY
- КОЖЕНИ СЕДИШТА X2
- КУКА СО Атест
- 4 ВРАТИ
- 4 СОЛИДНИ гуми
- АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖИ
- ТАПАЦИРАН ТОВАРЕН ДЕЛ
ДИМЕНЗИИ НА ТОВАРЕН ПРОСТОР
- ДОЛЖИНА 2.30 М
-ШИРИНА 1.40 М
- ВИСИНА 1,25 М
- НОСИВОСТ ?
УВЕЗЕНО ОД ХОЛАНДИЈА ДОНЕСЕНО СО ВОЗЕЊЕ
ОЦАРИНЕТО,ПЛАТЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА

ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ИГОР 070 722 077
ИЛИ ПОВЕЛЕТЕ ПОСЕТЕТЕНЕ НА НАШИОТ АВТОПЛАЦ КОЈ СЕ НАОЃА ВО СЕЛОТО КАДРИФАКОВО(НА МАГИСТРАЛНИОТ ПАТ ШТИП - ВЕЛЕС)
ВО СЕКОЈ МОМЕНТ МОЖЕ ДА ПОГЛЕДАТЕ ПОВИШЕ ОД 100 ВОЗИЛА
ИСТО ТАКА ИМА МОЖНОСТ ЗА КРЕДИТИРАЊЕ ПРЕКУ HALLK BANK,PROCREDIT BANK I SPARCASSE BANK

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  AUTONIKO