Logo

Prodavam polnjac za asus i zdrava baterija

Број на оглас: 2627467 | Објавен на: 09.06.2018, 11:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


prodavam polnjac za asus pc i zdrava baterija toa ostana drugoto e sve u parce javite se ke se dog
poljnacot e prodaden samo baterija orginalll

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 ...........

Потврден огласувач