Logo

Plac vo Bogdanci

Број на оглас: 2627588 | Објавен на: 14.02.2020, 15:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1100 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodavaat dve parceli vo centarot na Bogdanci, pogodni za izgradba i na zgrada. Cena po dogovor

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач