Logo

SETRA 315 HSH

Број на оглас: 2627707 | Објавен на: 20.11.2017, 11:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava
VISOKOTURISTICKI avtobus SETRA 315 HDH 2000 god., so abs, retarder, tempomat, klima, toalet, VIP Verzija, so 6 novi gumi.
Voziloto e registrirano so zelen karton
Po soobrakajna:
- 57 sedista,
- Euro 3.
So Moznost za zamena za ponovo

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 БУШ ТРАВЕЛ (претпријатие)

Потврден огласувач