Logo

Eho aparat - nov...

Број на оглас: 2627943 | Објавен на: 02.04.2020, 07:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.200 €

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Вид на оглас: Се продава


fukuda denshi japanski. koristen samo vo domasni uslovi mnogu malku . nov. odlicna rezolucija so edna sonda kupen na novo so site dokumenti.
Tel 072249269

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач