Logo

scott скот велосипед

Број на оглас: 2628014 | Објавен на: 09.11.2017, 12:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


велосипед скот донесен кд швајцарија, 27,5 инчи тркала, шимано опрема

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Стојанчо

Потврден огласувач