Logo

fiat seicento 1.1 i punto 2 stranski

Број на оглас: 2628366 | Објавен на: 30.06.2020, 21:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Seicento

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Златна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam punto 2 1.1 2002g sporting vo delovi i punto 1. .1.2 16v vozilata se na stranski dokumenti. I.seicento.11.2006 g. Vo delovi

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач