Logo

OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI 101 ks.2006 g.

Број на оглас: 2628656 | Објавен на: 11.12.2018, 01:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI 101 ks.2006 g.

So mnogu oprema i mnogu socuvana kolata e uvezena i plateni se site davacki do registracija.

Telefon za kontakt 071555599‬

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Delchevo

Потврден огласувач