Logo

Се продава куќа

Број на оглас: 2630286 | Објавен на: 19.07.2018, 19:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 400 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Реновирана

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација: Северозапад

Адреса: Даме Груев 118, Неготино

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Продавам семејна куќа во Неготино
Два спрата, 300 метри квадратни,
400 кавдрати дворно место,
две гаражи + две паркинг места
Цена по договор
Повеќе информации на:
071/226-334

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Goran