Logo

Orbitrek velosiped

Број на оглас: 2630344 | Објавен на: 06.10.2017, 13:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.990 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


odlicen za po doma....ima informator za pominati km,za kolkuvreme,brzinometar,kalorimetar,podsuvac na brzina i opteretenost na muskuli...075414172

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 goran