Logo

Sealka za zito i pcenica

Број на оглас: 2631666 | Објавен на: 23.10.2019, 13:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 230 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava sealka za zito i pcenica
Ili moze da se koristi kako vum za lozje.moze i zamena.
Tel: 078/371-051
Aleksandar

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач