Logo

Se prodava nov nekoristen tel

Број на оглас: 2631699 | Објавен на: 26.09.2017, 22:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lenovo

Модел: A plus

Боја: Black

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 6.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Cena po dogovor
Telefonot ne e otpakuvan

 Крива Паланка    Општина: Ранковце

Прати Е-Маил

 Nenad