1 / 1
ford fiesta 94 godina
1 €
23.03.2021 18:37

Струга / Струга

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

1994

Гориво:

Бензин

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

se prodava dellovi za ford fiesta za ford eskord I za ford mondeo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Skuter
Потврден огласувач
078381161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам