Logo

PUMA KOPACKI

Број на оглас: 2632350 | Објавен на: 25.01.2018, 14:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Спортски чевли

Големина: 39

Боја: Црвена

Цена: 2.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi Puma kopacki broj 39

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Biljana