Logo

GUESS zenski luksuzen saat replika so cirkoni

Број на оглас: 2632365 | Објавен на: 04.01.2019, 10:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.650 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Женски / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава


GUESS - прекрасен саат во сребрена боја, одлична реплика, со подесива белезица во синџир, циркони и црни стрелки.
Водоотпорен 3АТМ.
Гаранција 1 година.
Дијаметар на бројчаникот 34mm.
Широчина на белезица 24mm.
Дебелина на бројчаник 10mm
ПРОМОТИВНА цена 1.650 денари од лагер.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Купи онлајн

Потврден огласувач