Logo

брикети по супер цена

Број на оглас: 2632368 | Објавен на: 23.11.2020, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат висококалорични брикети направени со пресовање на сува пилевина,без врзивни смоли,целосно согорливи,пакувани во вреки.Цената е за 1 тон,со вклучен транспорт до 30 км
Количините се ограничени

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Meni

Потврден огласувач