Logo

НОВ душек Andrijasevic 60/120

Број на оглас: 2632544 | Објавен на: 01.10.2018, 14:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Душеци

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Душекот е наменет за деца со исклуцителна удобност со дуплп плнење на полиуретан и дупло појачано полнење на памук ,на бочната страна со вентили за циркулација на воздух и антибактериски заштити

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Љупчо

Потврден огласувач