Logo

BEKO TELEVIZOR

Број на оглас: 2633063 | Објавен на: 12.06.2019, 18:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Останато

Производ: CRT - Класични

Големина: 51 cm (20 inch)

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA TELEVIZOR BEKO 51CM CENA 4000 DENARI.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Bojan

Потврден огласувач