Logo

Jambolii

Број на оглас: 2633924 | Објавен на: 31.07.2020, 20:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat jamboloii dupla sirina, edna crvena i tri beli, nikogas ne koristeni, uredno cuvani novi, cena po dogovor

 Кратово

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач