Logo

SE PRODAVA IVEKO STRALIS

Број на оглас: 2634662 | Објавен на: 14.08.2020, 15:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vlekac Iveko Stralis, god.na proizvodstvo 2003, euro 3 i poluprikolka Minerva, god.na proizv.2006.Za poveke informacii kontaktirajte me.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Spase

Потврден огласувач