Logo

Hyundai H100 Vo Delovi

Број на оглас: 2634963 | Објавен на: 10.02.2020, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: H 100

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2017

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za Hyundai H 100 2.5d prakam i po kargo inf na
077 726 148

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач