Logo

Televizor

Број на оглас: 2635131 | Објавен на: 03.05.2018, 07:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Мебел за ТВ/Hi Fi и Компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava televizor koristen dve godini vo odlicna sostojba
Fali samo dalinsko

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 ile

Потврден огласувач