Logo

SE PRODAVA AUDI A6 ITNO

Број на оглас: 2635477 | Објавен на: 23.05.2020, 21:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


AUDI A6 2.5TDI 180 KS 2001G KVATRO
NAPRAVEN E GOLEM SERVIS SMENETO E ULJE SO SITE FILTRI KOMLET REBRASTI I REGISTRACIJA CELA GODINA
MOZE ZAMENA

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Aneta

Потврден огласувач