Logo

-> Kia Sorento <-

Број на оглас: 2636070 | Објавен на: 30.09.2017, 21:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sorento

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 115 kw / 156 ks

Цена: 5.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Dzipot e vo odlicna sostojba so 4 novi gumi
--Cena po dogovor - mozna e zamena

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Kire