Logo

VW Passat 2.0TDI 4Motion

Број на оглас: 2636601 | Објавен на: 29.09.2018, 20:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 10.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW Passat 2.0TDI
HighLine DPF
4Motion 4x4
God: 2006
Km: 205.000 Servisna Kniska
Ps: 140 /
Barracuda 19"
Org: Bandasi 16"
205/55/16 Gumi (zimski)
Radio/DvD/CD charger/
Navigation, Klimatronik
Greaci na site 4sedista
BiXenon, Kozen sallon
Parkin Senzori(Napred-Nazad)
SO FULL OPREMA.....
Tel: 071 646 297

 Euro- Transport

Потврден огласувач