Logo

AUDI A3 2.0TDI 170KS DSG **EXTRA CENA**

Број на оглас: 2637057 | Објавен на: 18.01.2018, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 12 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Moze zamena za 4x4
Full oprema servisirana vo ovlasten servis na 9.11.17 servisna kniska do posleden km, 2 para bandazi novi zimski gumi..prva reg 2011.6 mesec proverka kaj sakate poveke info 077 535 635

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Stojancho

Потврден огласувач