Logo

Prodavam garnitura

Број на оглас: 2637391 | Објавен на: 15.10.2018, 19:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam trosed dvosed fotelja vo mnogu dobra sostojba

 Кочани    Општина: Чешиново

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач