Logo

Golf 4 1.9tdi 66kw 2001god.

Број на оглас: 2637545 | Објавен на: 10.12.2018, 13:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


registriran 26 03 2019 se prodava golf 4 1.9tdi 66kw 90ks najubaviot motor od folksvagen pr.2001 god cema 2500e. .

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Zoki

Потврден огласувач