Logo

LAG tranmontane guitar

Број на оглас: 2637735 | Објавен на: 29.01.2018, 11:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nova gitara francuska LAG tramontane so plasticni zici. Cena po dogovor

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Стан

Потврден огласувач