Logo

NOVI VELOSIPEDI CUBE MODELSKA 2018 VO GSG

Број на оглас: 2637765 | Објавен на: 10.08.2018, 17:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


ПРИСТИГНАА ГЕРМАНСКИ ВЕЛОСИПЕДИ CUBE , МОДЕЛСКА 2018 год ВО ГСГ НЕГОТИНО !

КРЕДИТИРАЊЕ ДО 72 РАТИ !

ГАРАНЦИЈА 3 ГОД !

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА НА ДОМАШНА АДРЕСА ВО МK !

ГСГ КОМПАНИ ДОО
УЛ.М.ТИТО 123
НЕГОТИНО
075/420-055

FACEBOOK :Moto Centar GSG COMPANY

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 GSG Company (претпријатие)

Потврден огласувач