Logo

Pojacalo American Pro 800W

Број на оглас: 2637804 | Објавен на: 21.12.2018, 20:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Појачало

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mos-fet pojacalo American Pro VS-2042

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач