Logo

Prodavam 3 mini sporeti

Број на оглас: 2638129 | Објавен на: 14.01.2018, 22:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 3 mini sporeti, 2 potpolno funkcionalni, edniot e so funkcionalna rerna.
Cena za trite komplet e 7000 denari,moze i oddelno
Tel.078266626

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач