Logo

PRODAVAM BMW. EKSTRA

Број на оглас: 2638171 | Објавен на: 04.03.2018, 20:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 328

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 200 kw / 272 ks

Цена: 4.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA BMW, SO FUL OPREMA ,,SERIJA INDIVIDUAL,,,,KOJ ZNAE ZNAE STO E BMW... SO PLUS USTE EDEN PAR BANDASI.....Info na ovoj broj..078 401 425..Nikola.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 GOKO