Logo

Куќа во строг центар

Број на оглас: 2639378 | Објавен на: 18.10.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 89 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Струја

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Запад

Цена: 19.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава спрат од куќа во строг центар на Кавадарци со површина од 70м2, деловен простор од 19м2 + подрум.
КОНТАКТ: БРАНКО 078-419-446

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Stevco