Logo

Нов стамбен објект во Скопје-Кисела Вода 1 на Јужен Булевар

Број на оглас: 2639452 | Објавен на: 12.12.2018, 08:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 46 m²

Греење: Централно

Спрат: 8 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југ

Адреса: ул.Новопроектирана б.б (Јужен Булевар)

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


На една од најубавите локации за живеење во Скопје(позади Ramstor Mall) на Јужен Булевар ќе се гради нов објект со катност: приземје+8 ката+ поткровје,кој ви нуди голем број на станови почнувајќи од 46 м2-84 м2 се со цел да се задоволат сите желби на нашите идни клиенти.За повеќе информации обратете се на тимот за продажба на следните броеви:
☎️ 075/205-438; 075/453-312; 070/443-335;
🕗 пон-саб: 08-16ч;

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 eurobilding2012

Потврден огласувач