Logo

Prodavam elektricni grealki

Број на оглас: 2639903 | Објавен на: 21.01.2018, 09:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam elektricni grealki

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Dragi

Потврден огласувач