Logo

ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош 3 !

Број на оглас: 2640080 | Објавен на: 26.04.2018, 12:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 55 m²

Греење: Централно

Спрат: 8 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 200 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава ОДЛИЧЕН стан во КАРПОШ 3 карши болницата 8ми Септември, поседува 55 м2, 2 соби ,наместен комплет со понов мебел, засебна нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон,паркинг, реновиран со ПВЦ прозори, паркет, клима уред и со нова столарија. Има голем балкон со преубав поглед на 3 страни од градот, вселив веднаш...

цена-200 евра

шифра 15628

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web strana
www.darmadoma.com.mk

078/219-508
02/3256-536

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач