Logo

KUKA NOVA GRADBA

Број на оглас: 2640724 | Објавен на: 12.02.2019, 22:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 11

Квадратура: 180 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 100 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 1996

Година на реновирање: 1996

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: u

Цена: 1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka na dva sprata so vnatresni skali,dve terasi, dve banji i megjuspratna ploca centar na grad.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 k

Потврден огласувач