Logo

Nova moto jakna DAINESE Super Speed Tex (SP-R)

Број на оглас: 2641278 | Објавен на: 30.09.2020, 16:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 130 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Јакни

Вид на оглас: Се продава


Nova neoblecena moto jakna
DAINESE Super Speed (SP-R)
All season jakna - crna, br. 52 (taa na videoto e 50, eden broj pomala)

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 C F (претпријатие)

Потврден огласувач