Logo

Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп

Број на оглас: 2641872 | Објавен на: 04.06.2020, 07:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4555 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 25 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош, Прилеп, со излез на ул."Орде Чопела", односно регионален пат R1303 Прилеп-Мак.Брод, со средена документација,донесен детален урбанистички план, веднаш спремно за градба, стопанисување и услужни дејности.
Можност за приклучоци за вода, струја, канализација и влез 25 метри од главна улица.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Филип Кедиоски

Потврден огласувач