Logo

BANDAZ SO GUMA 185 65 16 CONTINENTAL NOVA REZERVNA

Број на оглас: 2641894 | Објавен на: 13.03.2018, 09:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


DAJTE PONUDA BANDAZOT I GUMATA SE NEUPOTREBUVANI NOVI
razmak 110mm

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач